Russian Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English Estonian French Georgian German Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Polish Portuguese Romanian Serbian Slovak Slovenian Spanish Turkish Ukrainian
Выпуск №6

Журнал «ВІКТОРІЯ камінь». Випуск №6 + доповнення "ГАБРО-stone"
(каталог пам'ятників в 3d форматі)

Не дивлячись на кризові явища в каменевидобувній та обробній галузі, ми впевнено рухаємося вперед. Свідчення цього – черговий номер журналу «ВІКТОРІЯ камінь». Майже три роки ми інформуємо каменевидобувників та обробників каменю, виробників галузевого обладнання, будівельників, скульпторів, архітекторів. Журнал веде активну інформаційну співпрацю з провідними компаніями України та окремих країн зарубіжжя, вітчизняними профільними навчальними закладами сфери добування та обробки каменю. Результатом цього стала висока інформаційна насиченість журнала різнобічними корисними та пізнавальними матеріалами, а також їх сучасне дизайнерське оформлення.

УВАГА: починаючи з 5-го випуску, доповнення "Каменотёс" змінило свою назву на "ГАБРО-stone"

6-й выпуск журнала ВИКТОРИЯ камень   6-й выпуск журнала ГАБРО-stone

Першу сторінку журнала цього номера справедливо зайняла стаття про сувенірні вироби з природного каменю. Публікація екслюзивна, інформація збиралася шляхом спілкування з майстрами, які тривалий час спеціалізуються на виготовленні гранітних сувенірів. В статті висвітлюється як технологія виготовлення сувенірів, так і аналізується ринок цієї, доволі неординарної, відтак надто перспективної продукції, тому що вона користується великим попитом на світо- вих ринках.

Не менш корисною, зокрема для художників, які працюють з каменем, є публікація про діамантові голки для гравірувального верстата. Ця стаття є фактично рекомендацією досвідченого спеціаліста щодо правильного напаювання та заточування діамантових голок, а також їх експлуатації.

Своїми рекомндаціями щодо обробки твердого і м’якого каменю ручним і електричним інструментом поділився відомий житомирський скульптор Віталій Беляєв. Інтерв’ю з ним буде корисним для каменотесів.

Своїми напрацюваннями поділилися також науковці з Житомирського державного технологічного університету. Про свої дослідження вони розповідають у статті «Діамантовий канат по-українськи». Надто актуальними є також рекомендації італійської фірми «Adria» щодо того, як ефективно укріпити пошкоджений блок каменю.

В номері ми презентували нову продукцію вітчизняної каменеобробки – «пласку скалу», яка виготовляється у м.Житомирі. Технологія виробництва, сфера застосування новинки, перспективи ринку, – ці та інші питання висвітлюються у відповідній публікації нашого журналіста.

Продовжуючи розповідь про декоративі та коштовні камені, журнал опублікував пізнавальну статтю про біблійний камінь топаз. Звісно, ми не могли залишитися осторонь надто болючої для нас теми – кризи у галузі добування та обробки каменю. Своїми думками с приводу причин кризи та шляхів її подолання поділилися керівники галузевих компаній України і зарубіжжя. Обговорювалося також питання диверсифікації бізнесу та перспектив виходу українських підприємств на європейський та інші світові ринки.

Шеф-редактор журналу
«ВІКТОРІЯ камінь»
Віктор Шиманський

Смотреть издание №5 ЖУРНАЛа "ВИКТОРИЯ камень" и "ГАБРО-stone"

Смотреть издание №4 ЖУРНАЛа "ВИКТОРИЯ камень" и "Каменотёс"

Смотреть издание №3 ЖУРНАЛа "ВИКТОРИЯ камень" и "Каменотёс"

Смотреть издание №2 ЖУРНАЛа "ВИКТОРИЯ камень" и "Каменотёс"

Смотреть издание №1 ЖУРНАЛа "ВИКТОРИЯ камень" и "Каменотёс"

Тел:(04130) 5-23-33, (04130) 5-70-25;
(050) 580-92-96, (067) 751-23-65

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Алмазный инструмент

Copyright © 2022. Алмазный инструмент для обработки камня, гравировальные станки, камнеобрабатывающее оборудование, ТТЦ Виктория.
Сайт разработан web-студией SiteNet.com.ua
Виктор Шиманский в Google+
ttc-victoriya.com.ua ★ ТТЦ "Виктория" ☎ (099) 214-5000